Nareszcie jest! Nowy sklep Keraniss w strefie Schengen, pod nazwą POLANA .

Stworzyliśmy sklep, który swoim asortymentem i wystrojem kojarzy się z lasem, jego roślinnością i mieszkańcami . Wystrój sklepu – jego wnętrze i fasada – bezpośrednio nawiązuje do gęstego i głębokiego lasu poprzez charakterystyczne POLANA stanowiące dominujący element fasady sklepu i kierujące klientów do jego wejścia, widoczne od gate’ów 36-37. Bukowe POLANA są oryginalnymi świadkami lasu, który hojnie dzieli się z człowiekiem swoimi skarbami, dlatego też oferujemy w naszym sklepie przetwory i konfitury z owoców leśnych i runa leśnego, suszone i marynowane grzyby, dziczyznę, herbatki z ziół i owoców, upominki oraz pamiątki wytwarzane z drewna.

Jednocześnie w sklepie dostępny jest klasyczny asortyment sklepów wolnocłowych ograniczony do najbardziej popularnych produktów, takich jak napoje alkoholowe polskich i zagranicznych producentów, wyroby tytoniowe, słodycze, napoje chłodzące.

Jeśli szukasz miejsca na atrakcyjne zakupy w przyjemnej atmosferze, chcesz poczuć namiastkę lasu i może przekazać ją dalej jako upominek, usłyszeć śpiew ptaków na lotnisku, to koniecznie odwiedź nasz sklep POLANA!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY