O nas

Sklepy wolnocłowe Keraniss

Spółka Keraniss prowadzi sieć sklepów wolnocłowych, oferujących bogaty wybór renomowanych i wyjątkowych produktów. Oferta sklepów Keraniss obejmuje tradycyjne produkty duty free: począwszy od alkoholi, poprzez artykuły spożywcze (w tym regionalne), po perfumy oraz kosmetyki polskich i światowych marek, a także wyroby tytoniowe.

Keraniss współpracuje na stałe ze znanymi i sprawdzonymi dostawcami, dbając o wysoką jakość i atrakcyjność całej oferty handlowej. Spółka przywiązuje także wielką wagę do oczekiwań i satysfakcji klientów, kładąc nacisk na wysoki standard usług sprzedażowych w prowadzonych sklepach. Stale poszukując nowych rozwiązań w zakresie marketingowym i handlowym, Keraniss dąży do uatrakcyjnienia swojej oferty, poszerzając gamę marek i produktów oraz dopasowując ją do oczekiwań klientów.

Uczestniczymy w programach lojalnościowych organizowanych przez lotniska udzielając pasażerom czarterowych linii lotniczych zniżek na zakupy w naszych sklepach, a także przez cały rok organizujemy promocje wspólnie z naszymi dostawcami.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów z zakupów dokonanych w naszych sklepach.

Historia firmy

Spółka Keraniss została założona w lipcu 1993 roku w Warszawie przez Fundację Rodziny Nissenbaumów, której twórcą i fundatorem był Zygmunt Nissenbaum. Fundacja od 1983 r. zajmuje się ratowaniem dziedzictwa żydowskiego na terenie Polski, w szczególności renowacją i utrzymaniem cmentarzy żydowskich. Keraniss wspiera statutową działalności Fundacji.

Keraniss rozpoczęła swoją działalność od uruchomienia w lipcu 1993 r. sklepu w hali odpraw celnych Przyloty w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Warszawa – Okęcie w Warszawie, a we wrześniu 1993 r. sklep typu „Classic” w strefie wolnocłowej. W 1999 r. uruchomiony został pierwszy na polskich lotniskach sklep typu delikatesowego na lotnisku w Warszawie, oferujący delikatesowe i tradycyjne polskie wyroby spożywcze i alkoholowe oraz produkty koszerne.

W kolejnych latach spółka prężnie się rozwijała otwierając kolejne sklepy oraz zyskując silną i stabilną pozycję rynkową wraz z renomą i uznaniem klientów. Powstały nowe sklepy: dwa na Lotnisku Katowice w Pyrzowicach oraz w Łodzi i Krakowie-Balicach.

 

Kalendarium wydarzeń z życia firmy

Firma Keraniss została założona w lipcu 1993 roku w Warszawie. Przez 20 lat obecności w polskich portach lotniczych stała się znaną i godną zaufania marką.

Zobacz wybór najważniejszych wydarzeń z 20 lat istnienia firmy Keraniss.