Praca

Keraniss prowadzi odpowiedzialną politykę personalną, która skutkuje niewielką fluktuacją kadr.

Ponad 65% pracowników posiada, co najmniej 7 letni staż pracy w firmie, a wśród nich znajdują się takie osoby, które pracują w firmie ponad 19 lat.

Keraniss jako świadomy pracodawca uwzględnia w szczególności potrzeby rodzinne swoich pracowników, ułatwia i wspiera matki powracające z urlopów wychowawczych, zachęca do korzystania z urlopów tacierzyńskich.

Oferty pracy

1. Kasjer – Sprzedawca – Asystent sprzedaży w salonie duty free

Miejsce pracy: Warszawa /Kraków

Opis stanowiska:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta wg standardów firmy,
  • dbałość o estetyczny wygląd i wizerunek salonu,
  • zaangażowanie w akcje promocyjne i marketingowe,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • rzetelność i uczciwość,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • praca w systemie zmianowym,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres keraniss@keraniss.com.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Keraniss Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Keraniss Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gibalskiego 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

2. Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie zawodowe w wolnym obszarze celnym mile widziane
  • znajomość programów magazynowych
  • konieczność posiadania uprawnień na wózki widłowe
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Keraniss Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.